Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Для участі у конференції необхідно до 11 листопада 2019 року надати наступну інформацію:

1. Заповнений бланк заявки в друкованому (бланк додається) та електронному https://forms.gle/EjwfbqCUZLsWvY4RA варіантах для участі у конференції;

2. Електронний варіант презентації в PowerPoint

3. Електронний варіант доповіді, оформлений відповідно до вимог (див. нижче)

4. Сплатити організаційний внесок

Матеріали та реєстраційну форму надсилати на електронну адресу studconf.kamgs3@gmail.com з зазначенням назви обраної секції в темі листа («Природничі науки», «Технічні науки» , «Суспільні науки» ).

Презентації повинні відповідати таким вимогам:

1. Презентація має бути виконана у програмі PowerPoint (97-2010) і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: IvanovАВ_presentation.

2. Обсяг презентації: 10-15 слайдів

3. Орієнтовний час доповіді: 3-5 хвилин

Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:

Частка авторського внеску має складати не менше 85 % від загального об’єму тез;

Файл з тезами повинен бути у форматі DOC (97-2010) і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: IvanovАВ_proceedings.

Текст повинен бути набраний в WORD у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1.0, поля сторінок – 2 см., абзац – 1, 25 см, вирівнювання по ширині.

Рисунки, малюнки, діаграми, схеми, блок-схеми, графіки, таблиці і т.п. повинні бути чорно-білими, та з обтіканням тексту "Навколо рамки".

1-й рядок: назва доповіді (вирівнювання по центру, шрифт жирний, великими літерами).

2-й рядок: ім’я та прізвище автора (жирний курсив, вирівнювання по центру);

3-й рядок: місце навчання: факультет/інститут, ЗВО (курсив, вирівнювання по центру).

Через один рядок відступу друкуються тези доповіді, обсяг – до 3-х сторінок.

Після тез подається список використаних джерел (References:) оформлений за стандартом APA (http://www.apastyle.org/). Он-лайн конвертер за стандартом АРА: http://reffor.us/ або http://www.citationmachine.net/

Посилання на використані джерела у тексті необхідно оформлювати у круглих дужках, в яких зазначаються прізвище автора, рік видання, сторінка на яку посилаєтесь. Наприклад: Students often had difficulty using APA style (Jones, 1998, p. 199). Або Jones (1998) stated, “Students often had difficulty using APA style” (p. 199).

ДО ПУБЛІКАЦІЇ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТЕЗИ, В ЯКИХ:

- цитування перевищує 15% від загального об’єму тез;

- наявна інформація, оприлюднення якої обмежується «Зводом відомостей що становлять державну таємницю», затвердженим наказом СБУ № 440 від 12.08.2005 р. та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України № 902/11182 від 17.08.2005 р., та «Переліком службової інформації, що є власністю держави у галузі освіти і науки України», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України № 319 від 18.03.2015 р.;

- наявні відомості, на які можуть бути оформлені патенти;

- використані інші джерела без відповідного посилання.

Увага!

Кількість учасників конференції обмежена. Організаційний комітет лишає за собою право відбору презентацій та доповідей. Рукописи не повертаються, тези не рецензуються. Тези, які надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть. Допускаються тези у співавторстві (не більше 2 авторів на одні тези).

Положення про авторські права

Authors who submit to this conference agree to the following terms:
a) Authors retain copyright over their work, while allowing the conference to place this unpublished work under a Creative Commons Attribution License, which allows others to freely access, use, and share the work, with an acknowledgement of the work's authorship and its initial presentation at this conference.
b) Authors are able to waive the terms of the CC license and enter into separate, additional contractual arrangements for the non-exclusive distribution and subsequent publication of this work (e.g., publish a revised version in a journal, post it to an institutional repository or publish it in a book), with an acknowledgement of its initial presentation at this conference.
c) In addition, authors are encouraged to post and share their work online (e.g., in institutional repositories or on their website) at any point before and after the conference.

Положення про конфіденційність

The names and email addresses entered in this conference site will be used exclusively for the stated purposes of this conference and will not be made available for any other purpose or to any other party.